Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Туреччина готова видавати українцям короткострокові туристичні дозволи на проживання

Туреччина готова видавати українцям короткострокові туристичні дозволи на проживання

Окрім того, для українців, що лікуються в Туреччині, планують спростити візові вимоги.

Туреччина внесла Україну до переліку країн, громадяни яких мають право на отримання короткострокових туристичних дозволів на проживання. Також для українців, що лікуються в Туреччині, планують спростити візові вимоги.

Про це йшлося під час зустрічі глав МЗС України і Туреччини Дмитра Кулеби і Мевлюта Чавушоглу, повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ.

"Турецька сторона також поінформувала про включення України до переліку країн, громадяни яких мають право на отримання короткострокових туристичних дозволів на проживання, а також про готовність опрацювати питання спрощення візових вимог для громадян України, які проходять лікування у Туреччині. Міністри домовилися активізувати роботу з укладення двосторонньої угоди про соціальне забезпечення", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 1 липня Україна та Туреччина підписали угоду про взаємне визнання водійських посвідчень.

Відео Відпочинок у Туреччині: наскільки безпечна подорож для українських туристів і чи потрібна обсервація

Після українського узбережжя ТСН взялася за інспекцію закордонних курортів. Наразі для туристів відкрилися Хорватія, Чорногорія, Єгипет, Штати та Туреччина - країни, де є, на що подивитися, й можна гарно відпочити. Сюжет -  про Туреччину - один з головних літніх напрямків "доковідних часів" для українців. Що змінилось, наскільки безпечна подорож і чи потрібна обсервація  – дивіться експеримент ТСН.      

Відпочинок у Туреччині: наскільки безпечна подорож для українських туристів і чи потрібна обсервація

Залиште свій коментар

Вибір редакції