Туреччина готується до відновлення туристичного сезону

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Іноземних туристів прийматимуть в Туреччині поступово від червня.

Туреччина готується до відкриття туристичного сезону. Від кінця травня планується поступово відкривати внутрішнє авіасполучення, а в червні поступово - після попереднього погодження з певними країнами - міжнародне.

Про це повідомив у неділю, 10 травня, турецький міністр культури і туризму Мехмет Ерсой в інтерв'ю телеканалу CNN Türk.

Готелі та заклади громадського харчування повинні будуть дотримуватися суворих правил для запобігання поширенню коронавірусу. Ідеться про забезпечення дистанції між людьми та запровадження правил гігієни. Співробітники готелів та ресторанів пройдуть спеціальні курси підготовки.

Ресторанам у Туреччині, зокрема, доведеться відмовитися від шведського столу. Їжа та напої видаватимуться відпочивальникам винятково співробітниками закладів.

Крім того, у Туреччині оприлюднять дані про можливості медичного обслуговування у туристичних районах.

Ерсой зазначив, що до коронавірусної кризи Туреччина розраховувала на обслуговування цього року 58 мільйонів туристів. Водночас нині він передбачає, що відкриються до 60% готелів.

За даними Університету Джонса Хопкінса, в Туреччині станом на 10 травня налічується понад 137 тисяч заражених коронавірусом, понад 3,7 тисячі пацієнтів померли.

Відео До чого слід готуватися туристам, які хочуть відпочити у Греції та Туреччині

Літній відпочинок за кордоном. Про наміри відкрити свої курорти у липні заявили Греція та Туреччина. Однак, через пандемію, для туристів готують низку обмежень. Які саме та чи залишиться all inclusive - дивіться у сюжеті.   Більше про коронавірус

До чого слід готуватися туристам, які хочуть відпочити у Греції та Туреччині

 

Вибір редакції