Туристи перетворили мальовничу еко-стежку в Новій Зеландії на туалет

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чимало туристів не цікавляться природою парку, а приїздять просто зробити фото у знаковому місці.

Туристична стежка "Мільфорд трек" прокладена через новозеландський Національний парк Фіордленд. Вона тягнеться 54 кілометри та включає різні складні перевали, підвісні місточки й круті переходи поряд з річкою Клінтон, гірськими озерами та водоспадами. Стежка була визнана найкращою в світі, ще сто років тому й відтоді число відвідувачів стрімко зростає.

Багато відпочивальників викидають сміття прямо в буковому лісі, а деякі відрізки стежки неможливо пройти через залишки лайна та туалетного паперу, пише Daily Mail. Працівники парку розповідають, що це дуже огидно й псує імідж туристичного об’єкту. Парк позиціонують, як одне з тих місць, яке варто відвідати за життя та занести до свого аркуша Must visit. Повальна неповага відпочивальників до природи перетворила деякі місця парку на туалет.

Нова Зеландія, Фіордленд, парк, ліс, турист_2
www.flickr.com/Cristina Estima

"Гості парку не цікавляться природою, а приїздять просто зробити селфі в знаковому місці. В них у вухах гарнітура і їм байдуже на середовище, яке їх оточує", - розповідає один з працівників парку.

Одна з причин такої ситуації пов’язана з тим, що останнім часом кількість охочих пройти стежиною стрімко зросла. За останній рік стало на 12 % більше відвідувачів. Порівняно з 2008 до парку стало приїздити на 50 тисяч більше відпочивальників щорічно. Відповідно число недобросовісних ходаків теж зросло. При цьому, у паркові є обладнані місця, де туристи можуть перепочити, поїсти та сходити в туалет.

Нова Зеландія, Фіордленд, парк, гори, турист_2
visualhunt.com/Jocey K

Нагадаємо, нещодавно шторм на узбережжі Нової Зеландії призвів до туристичного колапсу. Через негоду в містах застрягли сотні мандрівників. Вітер пообривав лінії електропередач та повалив дерева, а потоки води порозмивали дороги. Із затоплених місць евакуювали півсотні людей.

ВідеоПотужний шторм призвів до туристичного колапсу в Новій Зеландії

На узбережжі країни оголосили надзвичайний стан через сильний шторм. Він уже призвів до туристичного колапсу у країні. Через негоду в містах застрягли сотні мандрівників. Вітер пообривав лінії електропередач та повалив дерева, а потоки води порозмивали дороги. Із затоплених місць евакуювали півсотні людей.

Потужний шторм призвів до туристичного колапсу в Новій Зеландії

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції