Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У авіакомпанії Air Canada забули пасажирку на борту літака

Літак авіакомпанії відбуксирували на нічну стоянку в аеропорту.

Пасажирка на ім’я Тіффані Адамс (Tiffani Adams) полетіла додому на внутрішньому рейсі авіакомпанії Air Canada з Квебеку до Торонто. Однак, під час польоту заснула та прокинулася від холоду в порожньому і темному літаку, повідомляє independent.co.uk.

Прокинувшись, Тіффані намагалася зателефонувати друзям, але батарея була розряджена. В літаку теж не було змоги зарядити смартфон, оскільки електроживлення вимкнули. 

Air Canada
www.aircanada.com

Пасажирка у салоні знайшла аварійний ліхтарик і спробувала подати сигнали SOS через ілюмінатор, але безрезультатно.

Їй вдалося відчинити одну з дверей авіалайнера, але стрибнути вона не  наважилася, бо відстань до землі здалася їй завеликою. Вона знову подала сигнали ліхтарика і врешті-решт їх помітив водій однієї з машин.

Цю історію написала на сторінці Air Canada у мережі "Фейсбук" її подруга Діанна. Наразі Тіффані досі оговтується після інциденту.

Sharing for my friend Tiffani Adams Another sleepless night for moi unfortunately insomnia doesn’t care that I work in...

Опубликовано Deanna Noel-Dale Среда, 19 июня 2019 г.

Після того, як Тіффані було врятовано, співробітники авіакомпанії запропонували відвезти її додому і двічі просили вибачення. В телефонній розмові представник Air Canada запевнив її, що вони розпочинають внутрішнє розслідування інциденту. 

Нагадаємо, пілоти British Airways переплутали маршрут рейсу через неправильне оформлення польотної документації. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції