Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Баку презентували туристичну картку

У Баку презентували туристичну картку

Придбати туристичну картку можна у міжнародному аеропорту Гейдара Алієва, у готелях, туристичних агенствах, торгових кіосках, а також на офіційному сайті.

У Баку презентували єдину туристичну картку Bakucard. Гостям міста пропонують придбати картку терміном дії на один, три або сім днів, повідомляє trend.az.

"Bakucard є офіційною туристичною карткою Баку, придбавши її туристи отримають безліч переваг: безкоштовне користування міським транспортом та експрес-автобусами, що курсують між центром Баку і міжнародним аеропортом Гейдара Алієва, безкоштовне або зі знижкою відвідування столичних музеїв", – розповів Руфат Багіров, керівник Бакинського інформаційно-туристичного центру (БИТЦ).

единая туристическая карта Bakucard
bakucard.az

Вартість карти на добу становить 24 маната (€ 13), на 72 години – 45 манатів (€ 23), на тиждень – 70 манатів (€ 37). Володарі Bakucard зможуть скористатися знижками від 200 партнерів проекту.

Нагадаємо, в Одеській області та Вінниці розробили туристичні каталоги. Видання містять найцікавіші культурні, архітектурні й історичні місця.

Відео У Єгипті знайшли древнє поховання неподалік Нілу

Воно датоване 3-4 століттям до нашої ери. Цінну знахідку виявили поблизу річки Ніл. Експерти переконують, що поховання належить древньоєгипетському вельможі - музиканту на ім’я Туту та його дружині. Обидва збереглись у саркофагах в хорошому стані. Усередині гробниці знайшли також різноманітні статуетки та мумії тварин, зокрема птахів і навіть мишей.  

У Єгипті знайшли древнє поховання неподалік Нілу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції