Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після виходу американського серіалу від HBO до Чорнобиля почало приїжджати більше туристів

Екскурсії у Чорнобиль англійською мовою коштують близько 100$ з особи.

Американський серіал "Чорнобиль" від компанії HBO, який розповідає про катастрофу на ЧАЕС, привернув увагу до цієї історії і збільшив попит туристів на відвідування "зони відчуження", повідомляє УНІАН з посиланням на Reuters. 

У турагенствах, які організовують екскурсії до Чорнобиля, відзначають зростання кількості туристів порівнянно з аналогічним періодом минулого року.  Замовлення на червень, липень і серпень зросли приблизно на 40%, після того як HBO показали серіал. Деякі фірми пропонують спеціальні екскурсії місцями, показаними у серіалі.

Чорнобиль
unsplash.com

"Багато хто приходить сюди, задають багато питань про телешоу, про всі події. Люди стають все більш допитливими", - сказала гід Вікторія Брожко.

У мінісеріалі HBO показано наслідки вибуху, велика операція з ліквідації і подальше розслідування катастрофи. Територія навколо заводу зберігає відчуття постапокаліптичної пустки, де бродять безпритульні собаки, а рослинність вдирається в занедбані будівлі без вікон.

Чорнобиль
uk.wikipedia.org

У Прип'яті, місті-привиді, де колись жили 50 тисяч осіб, що в основному працювали на АЕС, в парку атракціонів є іржаві каруселі і гонкова траса, а також гігантське колесо огляду, яке так і не було введено в експлуатацію. Колесо мало відкритися 1 травня - у День солідарності трудящих.

Нагадаємо, телеканал "1+1" покаже сенсаційну прем’єру ― серіал "Чорнобиль" про українську трагедію, яка сколихнула світ.  

ВідеоАмериканський "Чорнобиль": як знімали серіал та чому він не сподобався ліквідаторам

Американський телеканал HBO випускає останню, 5 серію мінісеріалу "Чорнобиль", який б'є світові рекорди популярності. Де саме знімали "Чорнобиль", як Київ "видавали" за Москву та Мінськ та які враження від серіалу у тих, хто був на атомній станції у час ліквідації наслідків техногенної катастрофи - далі в сюжеті.  

Американський "Чорнобиль": як знімали серіал та чому він не сподобався ліквідаторам

Залиште свій коментар

Вибір редакції