Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Чорнобильській зоні відчуження з'являться водні туристичні маршрути

У розробці маршрутів були задіяні фахівці Чорнобильського заповідника, ДСП "Екоцентр" та ДП "ЦОТІЗ".

У Чорнобильській зоні відчуження проводять організаційні заходи щодо впровадження водних туристичних маршрутів річками Уж та Прип'ять. Про це повідомляє пресслужба Державного агентства з управління зоною відчуження в Facebook

"На виконання указу президента України №512/2019 "Про деякі питання розвитку територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи" ДАЗВ розроблено водні маршрути відвідування зони відчуження. Зокрема, маршрути передбачають пересування річками Прип’ять та Уж", - йдеться у повідомленні.

Чорнобилем водять водні екскурсії_2
Фото Наталії Нагорної/ТСН
Екскурсія водними шляхами Чорнобиля

Усі маршрути перевірені дозиметристами і є безпечними для відвідувачів. Усі поїздки мають здійснюватися із дотриманням вимог Закону України "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи" та "Правил радіаційної безпеки при проведенні робіт у зоні відчуження і зоні безумовного (обов'язкового) відселення".

"Розвиток нових форм відвідування Зони відчуження був проініційований туристичними операторами у зв’язку зі зростанням кількості відвідувачів за минулі п'ять років майже у десять разів. Окрім того, водні маршрути дають можливість побачити іншу сторону Зони відчуження - її природу", - йдеться у повідомленні.

Чорнобилем водять водні екскурсії_1
Фото Наталії Нагорної/ТСН
Екскурсія водними шляхами Чорнобиля

Наразі здійснюються організаційні заходи щодо впровадження зазначених маршрутів для відвідувачів.

Нагадаємо, у Києві анонсували новий туристичний маршрут "Локаціями знімань мінісеріалу "Чорнобиль". 

Відео Американський "Чорнобиль": як знімали серіал та чому він не сподобався ліквідаторам

Американський телеканал HBO випускає останню, 5 серію мінісеріалу "Чорнобиль", який б'є світові рекорди популярності. Де саме знімали "Чорнобиль", як Київ "видавали" за Москву та Мінськ та які враження від серіалу у тих, хто був на атомній станції у час ліквідації наслідків техногенної катастрофи - далі в сюжеті.  

Американський "Чорнобиль": як знімали серіал та чому він не сподобався ліквідаторам

Залиште свій коментар

Вибір редакції