Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Чорногорії заборонили куріння у ресторанах і кав’ярнях

Штраф складе до 20 тисяч євро.

У Чорногорії від 14 серпня набув чинності закон, що забороняє куріння в закритих громадських приміщеннях, кав’ярнях та ресторанах, повідомляє телеканал RTCG.

"Відтепер палити в громадських приміщеннях у Чорногорії, за винятком казино, заборонено. Штраф для порушників складе до 20 тис. євро. У кав’ярнях і ресторанах курити можна тільки в спеціальних ізольованих кімнатах", - йдеться у повідомленні.

Згідно з документом, люди порушили правила цього закону, можуть бути оштрафовані на суму до 20 тисяч євро. Курити не можна тепер у закритих приміщеннях таких, як ресторани і бари. Також під заборону потрапило куріння в комерційних приміщеннях.

Раніше в країні були окремі зали для курців. Вони повинні були розташовуватися далеко від кухні і барної стійки, бути не менше десяти квадратних метрів і не пропускати дим. Закон також скасовує всі попередні норми, що дозволяли виділити частину зали ресторану для курців за додаткове мито.

Згідно з інформацією Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), Чорногорія є одним з лідерів за курінням у світі. 2017 року країна стала першою в Європі, де 38% дорослого населення — курці, випередивши Грецію, Росію та Сербію.

Нагадаємо, на пляжах Італії і Таїланду ввели заборону на куріння.

Залиште свій коментар

Вибір редакції