Перейти до змісту
У Дубаї на алеї слави закладена перша зірка знаменитому модельєру

У Дубаї на алеї слави закладена перша зірка знаменитому модельєру

Алея слави "Зірки Дубая" буде відкрита у жовтні.

У Дубаї на алеї слави вручили першу зірку модному ліванському дизайнеру Елі Саабу, повідомляє russianemirates.com.

Глава компанії Emaar Мухамед Алаббар особисто передав зірку дизайнеру після показу у Дубаї, зазначивши що "він гордість арабського світу із захопливою  історією успіху".

Эли Сааб
whatson.ae

Відкриття алеї слави "Зірки Дубаю" заплановано у жовтні. Алея буде розташована центрі в районі Downtown Dubai, вздовж бульвару шейха Мухаммеда бен Рашида (Sheikh Mohammed bin Rashid Boulevard). Спочатку планують відкрити зірки 400 знаменитостей, а згодом тут буде більше десяти тисяч зірок – у чотири рази більше, ніж на аналогічній алеї у Голлівуді. 

Елі Сааб – ліванський модний дизайнер. У 18 років заснував свій модний бренд у Бейруті. Наразі головний офіс розташовано у Лівані, а також є у Мілані та Парижі.

1981 року дизайнер переїхав до Парижа. По закінченні навчання він повернувся додому. 1997-го Сааб став першим не італійським дизайнером, якому випала честь стати учасником Італійського національного Будинку Моди.

1997 року Сааб вперше показав свою першу колекцію за межами Лівану, а саме в Римі. 1998 року почав випускати колекції прет-а-порте в Мілані та організував показ у Монако, яку відвідала принцеса Монако, Стефанія.

Елі став всесвітньо відомим 2002 року, коли переможниця "Оскара" в номінації "найкраща актриса", Голлі Беррі, обрала для церемонії сукню з його колекції.

Хэлли Берри
usphw.us

Нагадаємо, в Дубаї приступили до роботи над проектом "Плавуча Венеція" - перший підводний п'ятизірковий курорт.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин