Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Херсонській області чекають напливу туристів і розробили нові туристичні маршрути

У Херсонській області чекають напливу туристів і розробили нові туристичні маршрути

Морські бази відпочинку на Херсонщині мають от-от відкритися

Цього курортного сезону в Україні через карантин роблять ставку на внутрішній туризм, тож у Херсонській області вже презентували новий туристичний маршрут.

Йдеться в сюжеті ТСН.12.00.

Два моря, 200 кілометрів піщаних пляжів, понад тисяча пансіонатів. На Херсонщині чекають на туристів і наголошують, в області сьогодні - найнижчий рівень інфікування коронавірусом в Україні. Гостей запрошують відвідати не лише відомі морські курорти.

На дніпровських плавнях вже розквітли сотні лілії. А після милування красотами - чай із місцевих трав, а також куштування кавунового меду. Пропонують і власноруч спробувати зліпити горщик.

І це - лише один день з трьох. Торік цей тур розробляли для іноземних туристів, аби здивувати їх південним колоритом Херсонщини. Проте, карантин вніс свої корективи, тепер треба дивувати співвітчизників. «Розрахований він в середньому на уікенд, на те, що люди у п’ятницю стартонули у Львові, Києві, Запоріжжі, чи Івано-Франківську і вернулись додому в понеділок зранку», - каже власник бази Олександр Долинко.

Відео Курортний сезон: у Херсонській області презентували новий туристичний маршрут  

Кавуновий мед та дніпровські плавні. Цього курортного сезону в Україні роблять ставку на внутрішній туризм. На Херсонщині, наприклад, презентували новий туристичний маршрут і запрошують відвідати не лише море, але й плавні з унікальним рослинами, навчитися народних ремесел і скуштувати щось дуже особливе.  

Курортний сезон: у Херсонській області презентували новий туристичний маршрут  

«Основне завдання бізнесу зараз - швидко зреагувати. І запропонувати щось цікаве, унікальне, таке, що буде провокувати на подорожі», - каже начальник Управління туризму Херсонської ОДА Микола Шаповал.

Морські бази відпочинку на Херсонщині мають от-от відкритися. Ціни прогнозують нижчі за минулорічні. Надолужити втрачене турбізнес сподівається у розпал сезону. Головне, щоб в області не було зростання хворих на коронавірус. Минулого року на Херсонщині відпочило понад 4 мільйони туристів. Цього року очікують ще більше.

Кореспондент Олена Ваніна

Залиште свій коментар

Вибір редакції