Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кам’янці-Подільському до святкування Дня міста запустять аеростат зроблений за давніми кресленнями

Святкування Дня міста триватиме чотири дні - від 16 до 19 травня.

18 травня у Кам'янці-Подільському з нагоди Дня міста та 235-ї річниці повітроплавання в Україні запустять аеростат, сконструйований за кресленнями інженера Яна де Віте, що жив тут у XVIII столітті. Про це йдеться на сайті міської ради Кам'янця-Подільського. 

Під час свята на мешканців та гостей чекає чимало уже традиційних заходів та нових цікавих подій. Цьогоріч в рамках святкування відбуватиметься чимало цікавих заходів. Зокрема, фестиваль повітряних куль, який уже став традиційним яскравим дійством для нашого міста та його візитівкою. Але разом з тим цього року ми будемо святкувати 235 річницю повітроплавання в Україні.

аеростат у Кам'янці-Подільському
kam-pod.gov.ua

Крім того, у рамках святкування відбудеться новий фестиваль історичної реконструкції XVIII століття "Тріумфальна арка".

Нагадаємо, 25 травня 2019 року на території виставкового центру "КиївЕкспоПлаза" відбудеться відкриття першого куледрому у світі та масовий старт теплових аеростатів.

ВідеоТелеканал "1+1" долучився до святкування Дня вишиванки

У вишитих сорочках прийнято йти на роботу, на навчання і просто погуляти. Свято не прив’язане до жодного державного чи релігійного. Проводять його вже 13 рік. Ідея вбиратися у вишиванку кожен третій четвер травня належить студентам Чернівецького університету. Нині приходити в цей день у вишитій сорочці закликають у дитячих садочках, школах і в різних установах.    

Телеканал "1+1" долучився до святкування Дня вишиванки

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції