У Києві анонсували новий туристичний маршрут "Локаціями знімань мінісеріалу "Чорнобиль"

У Києві анонсували новий туристичний маршрут "Локаціями знімань мінісеріалу "Чорнобиль"

Фото: facebook.com/kyivtourism/

Екскурсія триватиме близько чотирьох годин.

Управління туризму та промоцій КМДА спільно з туристичними операторами Києва розробили та презентували новий туристичний маршрут "Локаціями знімань мінісеріалу "Чорнобиль" у Києві". Про це йдеться на сторінці Управління туризму у Facebook.  

"Ідея створення такого маршруту належить саме нам. Але його наповненням займалися туристичні оператори і гіди. Загалом, цей маршрут є результатом тісної співпраці нашого Управління та представників туристичного бізнесу", – сказав начальник Управління туризму та промоцій Антон Тараненко.

До туристичного маршруту включені київські локації показані у мінісеріалі, зокрема вулиця Хрещатик та Богдана Хмельницького, а також Національний музей "Чорнобиль" (Chornobyl Museum) та Арка Дружби народів.

Фото: facebook.com/kyivtourism/

Завдяки раритетному реквізиту відбувається повне "занурення у атмосферу часів після аварії на ЧАЕС": " перед стартом екскурсії автобус обробляється "спеціальним розчином" для очищення від радіаційного пилу. Тому під час екскурсії відвідувачі зможуть відчути те, що відбувалося 33 роки тому та як Київ пережив цю страшну аварію. І сподіваємося, що маршрут стане одним із найвідвідуваніших у Києві", –  додав Антон Тараненко.

Фото: facebook.com/kyivtourism/

Вже від наступного понеділка можна буде замовити туристичний маршрут на веб-сайті www.visitkyiv.travel, у туристичних операторів за цією програмою гідів, які розробляли туристичний маршрут.

Фото: facebook.com/kyivtourism/

Нагадаємо, 10 липня  2019 року, президент України Володимир Зеленський підписав указ, який має створити для туристів "зелений коридор" до Чорнобиля. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація