У Києві запровадили туристичні картки з безкоштовними екскурсіями та знижками на розваги

Картка KyivPass коштує 15 євро на добу та вбирає в себе певний набір послуг.

У Києві презентували туристичні картки KyivPass, які допоможуть туристам краще орієнтуватись у місті та отримати пакет безкоштовних розваг. Про це повідомили в управлінні туризму КМДА, передає кореспондент ТСН.

Як розповіли автори, їхній проект був започаткований рік тому, у створенні перейняли досвід Барселони, Берліна, Лондона, але найбільше надихнув приклад Осло.

Наразі можна придбати три типи карток: картка на добу коштуватиме 15 євро, на дві доби – 25 євро, на три доби – 35 євро. Ціна єдина як для іноземців, так і для внутрішнього туриста. За ці кошти туристам вже доступні:

1. Безкоштовна оглядова двогодинна екскурсія Києвом на автобусі

2. Безкоштовна пішохідна екскурсія

3. Прохід до більш 20 музеїв Києва

4. Поїздки на метро (3 безкоштовні за добовою карткою та 5 безкоштовних за 2-3-добовими картками, послугу проїзду до карток підключать з наступного тижня)

5. Знижки на відвідування закладів харчування, екскурсії до Чорнобилю тощо.

Водночас у департаменті туризму КМДА кажуть, що не зі всіма музеями легко договоритись, наприклад досі не досягнуто домовленостей з музеєм історії України у Другій світовій війні, а також з Києво-Печерською Лаврою.

До карток додаються буклети з переліками безкоштовних послуг та знижок. Автори проекту постійно проводять перемовини з приводу розширення переліку. Також розраховують на співпрацю зі службами таксі.

Картка Київпас,  KyivPass
kyivpass

Придбати картку можна через:

- Інформаційні кіоски

- Аеропорти та торгівельні центри

- Сувенірні крамниці

- Онлайн через сайт KyivPass

- Офіційний туристичний портал Києва

- Мобільний додаток KyivGuide

У мобільному додатку є аудіогід, а крім того тримачу картки буде доступний цілодобовий кол-центр. Картку не обов'язково мати при собі фізично, її можна тримати у мобільному додатку та показувати у під'єднаних до системи локацій qr-код на екрані телефону.

Залиште свій коментар