Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Київраді назвали доходи від туристичного збору за 2019 рік

Дохід Києва від туристичного збору склав 63,6 млн грн.

Доходи Києва від туристичного збору за 2019 рік склали понад 63 млн гривень, що майже вдвічі більше порівняно з 2018 роком, повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда.

"Дохід від туристичного збору за минулий рік зріс на понад 30 мільйонів гривень. Якщо 2018 року ця сума складала 32,9 млн гривень, то за 2019 рік місто отримало рекордні 63,6 млн гривень при запланованих 35 млн. Це є свідченням того, що Київ стає все більш цікавим для туристів як з України, так і з-за кордону, а також того, що туристична галузь є дуже перспективною для столиці", - йдеться у повідомленні.

За її словами, минулого року найбільше іноземних туристів до Києва приїхало з Білорусі, Ізраїлю, США, Німеччини та Туреччини. Також спостерігається помітне зростання іноземних туристів з Індії, Канади та Швеції.

Згідно затвердженого Київською міською радою рішення ставка туристичного збору у 2019 році становила 0,4% від розміру мінімальної заробітної плати (на 1 січня 2019 року – 4173 грн) для внутрішнього туризму та 1% – для в’їзного туризму. Тобто для внутрішнього туриста – 16 грн 69 копійок, а для в’їзного – 41 грн 73 копійки за добу. Кошти від туристичного збору будуть спрямовані на розвиток туристичної сфери у столиці, створення комфортного та сучасного сервісу для гостей міста.

Нагадаємо, в Київраді назвали кількість іноземних туристів, що відвідали столицю в цьому році.

Залиште свій коментар

Вибір редакції