Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Київраді назвали кількість іноземних туристів, які відвідали столицю 2019 року

Протягом 2019 року в столиці було проведено низку туристичних заходів. Зокрема, Moto Open Fest, Kyiv Food & Wine Festival, Courage Bazaar, Atlas Weekend, Kyiv Art week тощо.

2019 року столицю України відвідали близько двох мільйонів іноземних туристів. Про це йдеться на сайті Київради.

"Згідно з інформацією Управління туризму та промоцій КМДА, за звітний період столицю відвідало близько двох мільйонів іноземних туристів. Середня тривалість їхнього перебування в українській столиці складає 2,2 дні. Загалом за 2019 рік місто отримало 63,3 мільйона гривень туристичного збору. Це майже на 31 мільйон більше, ніж 2018 року", – йдеться в повідомленні.

Також голова постійної комісії з питань культури Вікторія Муха зазначила: "Туризм у столиці активно розвивається, про це свідчить і збільшення кількості туристів, які відвідують Київ, і надходження до міського бюджету. Наразі профільне управління займається розвитком різних напрямків туризму: велосипедного, гастрономічного, весільного, медичного, ділового. Також ми постійно дбаємо про якість перебування гостей у нашому місті, і контролюємо послуги, які отримують туристи. Зокрема перевіряємо підприємства готельного господарства типу "хостел". Всього оглянуто 113 об'єктів у всіх 10 районах міста".

Нагадаємо, у Києві вперше відбудеться міжнародний форум з медичного туризму

Залиште свій коментар

Вибір редакції