У легендарній піраміді Мексики археологи знайшли таємний тунель

Під Пірамідою Місяця в Мексиці дослідники знайшли єдиний нерозграбований тунель стародавнього поселення Теотіуакан.

Дивовижно, чого можна досягти завдяки сучасним технологіям. Комп'ютерне сканування Піраміди Місяця і її фундаменту показало наявність таємного проходу, що був прихований до цього часу. Пам'ятка розташована на околиці старовинного міста Теотіуакан в Мексиці.

Прямий тунель знайдений на глибині 10 метрів і, можливо, був шляхом до потойбічного світу в уявленнях жителів доколумбійської Америки. Це відкриття дає можливість більш широко оцінити культуру та вірування жителів міста Теотіуакан.

Археологи із Національного інституту антропології та історії Мексики використовували для дослідження метод візуалізацій, який називають томографією електричного супротиву. Він визначає, що розташоване під землею, залежно від того, який опір струму чинить та чи інша порода.

Відкриття підтверджує, що жителі Теотіуакан дотримувались єдиного зразка для будівництва своїх грандіозних храмів. Археологи вже відкрили подібні спуски під пірамідою Сонця та храмом Пернатого Змія, що розташовані поруч. Однак, тунелі в  них були розграбовані.

Розконсервування підземелля може дати унікальні свідчення про життя стародавньої цивілізації, що населяла місто.

Будова кожної піраміди відображає уявлення мешканців міста Теотіуакан про потойбічне життя. Підземний тунель є важливою частиною ансамблю. І тому можна лише здогадуватись, що він приховує. До того ж, навколо Піраміди Місяця знайдено значно більше поховань, ніж в інших місцях. Це підігріває інтерес науковців до дослідження тунелю.

За матеріалами sciencealert.com.

Залиште свій коментар