Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Луврі покажуть унікальну виставку робіт Леонардо да Вінчі

Виставка триватиме від 24 жовтня 2019 року до 24 лютого 2020 року.

У Луврі відкриється унікальна виставка робіт Леонардо да Вінчі, експозицію, присвячену до 500-ї річниці смерті художника. Це результат десятирічної роботи науковців, реставраторів та інших фахівців у сфері образотворчого мистецтва, повідомляє louvre.fr.

У зв'язку з цим вирішили переглянути політику реалізації квитків для туристів і ввести продаж квитків за розкладом і бронювання квитків онлайн.

Нововведення торкнеться і тих відвідувачів, у яких є право на безкоштовний вхід (це особи до 18 років, постійні жителі європейської економічної зони у віці до 26 років, особи, що шукають роботу, люди з інвалідністю та журналісти).

2018 року Лувр відвідали понад десять мільйонів осіб, а охочих помилуватися "Джокондою" - понад 25-50 тисяч осіб щодня.

Мона Лиза Лувр
www.louvre.fr

Нагадаємо, у столиці Франції поблизу берегів річки Сени відкриється перший у світі плавучий музей.

ВідеоНотр-Дам на 3D-принтері: нідерландська компанія пропонує прискорити реставрацію собору

Для демонстрації у фірмі створили одну зі знаменитих ґаргулій. Надрукували її на 3D-принтері з суміші вапняку та золи. Саме вони лишилися на місці пожежі, і їх пропонують використати ще раз замість того, щоби створювати скульптури з нових матеріалів. Пожежа у Нотр-Дамі сталася минулого тижня, вогонь знищив шпиль собору та дві третини даху, руйнувань від токсичного диму зазнали і деякі елементи декору.    

Нотр-Дам на 3D-принтері: нідерландська компанія пропонує прискорити реставрацію собору

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції