Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові побудують оглядову канатну дорогу на "Високий замок"

Підвісна оглядова канатна дорога виконуватиме атракційну оглядову функцію, а також створення умов інклюзивності для усіх категорій відвідувачів.

Львівська міська рада затвердила проект будівництва канатної дороги на "Високий замок". Про це йдеться на сайті  Львівської міської ради. 

Проект передбачає будівництво підвісної канатної дороги, пішохідного моста пам’яті Героїв Небесної Сотні, а також благоустрій парків "Високий Замок" та "На валах". Підвісна оглядова канатна дорога виконуватиме атракційну оглядову функцію, а також створення умов інклюзивності для усіх категорій відвідувачів. 

Реалізація цього інвестиційного проекту забезпечить можливість відкритого доступу всіх груп відвідувачів до території об’єкта світової спадщини та оглядових майданчиків 

Канатну дорогу планують запустити 2021 року. Згідно з проектом, протяжність канатної дороги становитиме 524 метри з 17 кабінами, а довжина пішохідного моста - 28 метрів. Орієнтовна загальна вартість будівництва канатної дороги – 330,54 млн грн.

Нагадаємо, від 1 квітня у Львові міськрада затвердила туристичний збір до 0,5% від мінімальної заробітної платні з кожного туриста щодобово від вартості житла. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції