Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові закрили один з найпопулярніших серед туристів ресторан

Особливою популярністю користувався майданчик на даху будинку, звідки можна було побачити усе місто.

У центрі Львова закрили найпопулярніший серед туристів ресторан - "Дім легенд" (вул. Староєврейській, 48) через відмову власника будинку продовжувати оренду. 

"Історія має початок і має свій кінець... #Друзі, закінчився наш 10-річний орендний контракт по будинку #ДімЛегенд і повідомляю, що ця легенда на жаль припиняє своє існування... Власник будинку має інші плани щодо його використання і кожен далі йде своєю дорогою. Але легенди мають здатність перевтілюватися, тому ви можливо зустрінете частину цієї легенди деінде у Львові... бо ж будинків багато, а "Дім легенд" - один! І про найважливіше - весь колектив працевлаштований в Холдингу емоцій !Fest і вірю що прийде час коли ви знову зійдетеся разом в нашій Легенді!" - про це написав на своїй сторінці у Facebook співзасновник мережі "!FEST" Андрій Худо, до якої входить "Дім легенд".

Панорама Дім легенд
www.fest.lviv.ua

За роки свого існування "Дім легенд" став одним з найпопулярніших ресторанів Львова, який приваблював чималих туристів не лише кухнею, а й загальною концепцією та інтер'єром. Особливою популярністю користувався майданчик на даху будинку, звідки можна було побачити усе місто.

Окрасою ресторану також було щоденне вечірнє шоу фасаді будинку, де встановлена бронзова скульптура сажотруса - хранителя будинку.

Трубочист Дом легенд
www.fest.lviv.ua

Нагадаємо, всеукраїнський фестиваль писанок "Писанка Арт-Фест", що традиційно відбувається в Києві навесні, цьогоріч скасували

ВідеоДмитро Комаров про приголомшливі пригоди у Бразилії, які лишилися за кадром проекту Світ навиворіт

Дмитро Комаров повернувся з Бразилії. Це було найдовше відрядження в історії проекту – 203 дні. Цього разу Дмитро привіз звідти срібну нагороду за участь у бразильському карнавалі та більше сотні годин ексклюзивного відеоматеріалу: участь у стрілянині, поцілунок з тигром, обійми з найвищою жінкою Бразилії та 25 секунд боротьби за життя з водоспадом. Про ці та інші вражаючі пригоди та те, що лишилося за кадром – поговоримо з автором та ведучим проекту "Світ навиворіт" у студії Сніданку з 1+1.

Дмитро Комаров про приголомшливі пригоди у Бразилії, які лишилися за кадром проекту Світ навиворіт

Залиште свій коментар

Вибір редакції