Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мережі з'явився унікальний онлайн-путівник невідомими Карпатами

Відтепер туристи зможуть спланувати неймовірний відпочинок.

Команда Webmil з Івано-Франківська створила першу платформу Karpaty.ua, яка поєднує путівник, календар подій та базу готелів.

Завдяки унікальному сервісу, туристи можуть спланувати універсальний маршрут та продумати, де можна зупинитися та на що подивитися в Українських Карпатах.

Онлайн-путівник надає інформацію про найбільш популярні та цікаві райони Карпат. Ресурс дозволяє дізнатися про екстремальний відпочинок, маршрути для пішохідного та велотуризму. Крім того, у путівнику туристичні об'єкти поділені залежно від пори року.

онлайн-путівник Карпатами_2
Karpaty.ua
Платформа зручна у користуванні

За допомогою онлайн-сервісу мандрівники можуть дізнатися дати цікавих подій, фестивалів та побачити місце їхнього проведення.

Крім того, Karpaty.ua дозволяють забронювати готель чи приватну садибу поруч із обраними для відвідання цікавими місцями.

"Ми поставили себе на місце користувача, який знає про Карпати тільки те, що це гори десь в Західній Україні. Спробували реалізувати максимально зручний сервіс для тих, хто ніколи не був в Карпатах", - пояснив засновник платформи Микола Семеген, пише Inspired.

У подальших планах франківської команди – випуск мобільного додатка та створення англійської та польської версій сайту.

Нагадаємо, що раніше tsn.ua відібрав найкращі термальні курорти Західної України, які можуть стати чудовою альтернативою морюНа Закарпатті налічується понад 50 термальних джерел різної мінералізації. Та найпопулярнішими осередками термальних купалень є місто Берегове, села Косино і Велятино.

Залиште свій коментар

Вибір редакції