Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У місті Хмельницький відкриють нову туристичну локацію - "острів кохання"

Острів розташований на річці Південний Буг.

2020 року в місті Хмельницький відкриють сучасний музейний комплекс та "острів кохання", повідомляє Zruchno.Travel

Міський голова Олександр Симчишин, розповів, що на території комплексу розмістять оідразу чотири музеї: "Зараз будуємо великий сучасний музейний комплекс на три поверхи, де плануємо одночасно розмістити Музей міста Хмельницького, Музей родини Мазурів, Музей етнографії та Музей російсько-української війни. Підібрали для нього вдале місце по вулиці Свободи, 22 – це 5-7 хвилин пішки від місця проведення усіх міських заходів. Плануємо відкрити його до кінця наступного року та зав’язати у пішохідний маршрут містом", – йдеться у повідомленні.

острів кохання на річці Південний Буг, хмельницький
uk.wikipedia.org

"Шукаємо візуальні ідеї, щоб обіграти наш "острів кохання" на річці Південний Буг. Хочемо перетворити його на туристичну локацію – можливо, козацький табір там облаштувати, зробити поромну переправу або перекинути туди місточок. Зараз триває процес напрацювання ідей", – йдеться у повідомленні.

Міський голова Хмельницького додав, що, хоча в місті і немає пам’яток національного значення, але є понад сто пам’яток місцевого значення, і деякі з них дуже цікаві, зі столітньою історією. Всі вони відзначені табличками з QR-кодами, які вже мають близько сім тисяч зчитувань на рік.

Також в місті є і дуже незвичайні пам’ятки. Наприклад, металеві скульптури Мазура: "Однозначно треба дивитися металеві скульптури Мазура, бо я таких не бачив більше ніде. Наш скульптор Микола Мазур виготовляв унікальні арт-об’єкти з металобрухту – їх можна побачити, наприклад, у сквері Шевченка. Зараз ми їх реставруємо. Також хочемо провести фестиваль металевих скульптур, заохотити інших скульпторів творити та залишати місту свої роботи", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, визначено найкращі туристичні місця для подорожей 2020 року. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції