Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мукачеві у замку “Паланок” створили новий проєкт для туристів

Актори Мукачівського драматичного театру в костюмах тієї доби, з яскравими декораціями гратимуть виставу у дворі замку просто неба у вечірній час.

У  травні у замку “Паланок” (м. Мукачеве, Закарпатська область) для туристів показуватимуть історичну виставу “Князь Корятович”, повідомляє "Укрінформ". 

Автор ідеї гід Максим Адаменко розповів: “У травні в Мукачівському замку “Паланок” започатковуємо нову атракцію для туристів — історичну виставу “Князь Корятович”. Це буде театральна постановка про подільського князя Федора Корятовича, котрий наприкінці ХIV століття був вимушений переїхати на землі сучасного Закарпаття, саме він укріпив замок на горі біля Мукачева, збудував тут знаменитий колодязь і дав поштовх розвитку міста”.

Актори Мукачівського драматичного театру в костюмах тієї доби, з яскравими декораціями гратимуть виставу у дворі замку просто неба у вечірній час. Першу виставу заплановано на травневі свята.

Виставу зможуть побачити від 40 до 100 глядачів від травня до вересня у вихідні дні, за попередніми записами туристичних груп.

Нагадаємо, у замку "Паланок" анонсували для туристів нові ексркурсії.  

Відео Які традиції та обряди існують на Масляну

Масниця, Масляна або Колодій – у південній, східній та центральних областях України, і Запуст чи Сиропуст – в західних. Так називали в різних регіонах тиждень до Великого посту. Сенс традиції – підготуватися до 48 днів утримання від їжі тваринного походження, а ще цей тиждень символізує початок весни та розквіту. Більше про традиції та обряди Масляної – в сюжеті.    

Які традиції та обряди існують на Масляну

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції