Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МЗС закликали українців скасувати поїздки до Таїланду

У країні можливі сильні повені і тайфуни.

Міністерство закордонних справ не радить громадянам України відвідувати південні регіони Таїланду.

Про це йдеться на сайті.

Від 2 до 5 січня 2019 року у південних регіонах королівства прогнозують наближення тропічного шторму "Пабук" та погіршення погодних умов.

"Очікуються потужний вітер вітер та опади, можливі повені, тайфуни, які можуть спричинити порушення роботи систем транспортного сполучення, а також перебоїв з електро- та водопостачанням. Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України проявляти підвищену пильність та обережність, утриматися від відвідання прибережних зон без нагальної на те необхідності", - йдеться у повідомленні.

Також у МЗС радять відстежувати повідомлення відповідних місцевих служб, у тому числі рятувальних, дотримуватися їх інструкцій та вказівок, стежити за новинами. У разі перебування в небезпечному регіоні, радять бути готовими до евакуації.

У надзвичайні ситуації та у разі виникнення загрози життю та здоров’ю, рекомендовано звертатися на "гарячу лінію" Посольства України в Таїланді за номером: +66970107760, або писати на електронну пошту: emb_th@mfa.gov.ua. Також можна звернутися на цілодобову "гарячу лінію" МЗС України: +38-044-238-16-57, адреса електронної пошти: cons_or@mfa.gov.ua.

Нагадаємо, Україна та Таїланд встановили безвізовий режим між країнами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції