Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Нідерландах планують припинити розвиток основних напрямків туризму

2018 року країну відвідали понад 19 млн туристів.

Уряд Нідерландів планують припинити  розвиток основних напрямків туризму і зосередитись на розподілі турпотоків по всій країні, повідомляє DutchNews.

Через великий потік туристів, визначні пам'ятки, заради яких люди відвідують країну - парк з тюльпанами, квартал "червоних ліхтарів" і канали Амстердама, які найбільше не витримують напливу відвідувачів. 

Нидерланды тюльпаны

Згідно з новим проектом Нідерланди представлять як один мегаполіс, зокрема віддалені  райони, наприклад, озерна провінція Фрісландія або Ейндговен - центр технологій та дизайну, йдеться в повідомленні. Це збільшить турпотік до країни і до 2030 року він зросте як мінімум до 29 млн осіб.

Нагадаємо, від 2020 року в Амстердамі повністю заборонять організовані тури по кварталу червоних ліхтарів в рамках боротьби з масовим туризмом. 

ВідеоГолландський скарб: як нідерландці збудували квіткову імперію

Лише 2 місяці просто неба і цілий рік у теплицях квітне голландський скарб, що приносить Нідерландам мільярдні прибутки. ТСН вирішила дослідити, як голландцям вдалося збудувати цілу квіткову імперію на тюльпанах, які раніше навіть не росли в їхній країні.    

Голландський скарб: як нідерландці збудували квіткову імперію

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції