У Полтаві з’явилася нова туристична послуга: екскурсія-квест без екскурсовода

Дата публікації
Перегляди
3408
У Полтаві з’явилася нова туристична послуга: екскурсія-квест без екскурсовода

ua.igotoworld.com

Одна екскурсія розрахована на 1-1,5 години. За словами організаторів, найбільше вона підійде компанії з 3-5 осіб.

У Полтаві з’явилася нова туристична послуга  – пішохідні екскурсії з елементами квесту – Look City.  Відбувається вона без екскурсовода і у формі гри. Про це йдеться на сайті "Новини Полтавщини". 

"Загалом, це львівський проект, який успішно працює уже п'ять років. Він також діє в Києві, Львові, Миколаєві та Одесі. Для Полтави – це новий проект. Його мета – ознайомити мешканців та гостей міста з архітектурою, культурою, історією у простій і доступній формі. Це зручно як для індивідуальних туристів, так і для невеликих екскурсійних груп - йдеться у повідомленні.

Додатково на смартфон нічого завантажувати не потрібно. Достатньо просто зайти на сайт poltava.look.city, придбати послугу, отримати код на електронну пошту, ввести його і почати квест. Оплата здійснюється з кредитної картки через LiqPay.

poltava.look.city

Можна самому обирати зручний час, за бажанням зупинятися, робити фотосесію, селфі, пити каву. 

Наразі на сайті проекту вже є два маршрути: "Знайомство зі старою Полтавою" та "Полтавська Енеїда". 

Також планують адаптувати програми для іноземців – зробити переклад англійською мовою. Можна замовити й додаткові послуги: тематичні екскурсії з залученням акторів, зустріч на старті, супроводження, проживання з харчуванням.

Одна екскурсія розрахована на 1-1,5 години. За словами організаторів, найбільше вона підійде компанії з 3-5 осіб. Код, отриманий для проходження екскурсії, дійсний упродовж місяця.

Нагадаємо, у Дрогобичі розробили онлайн-карту локацій для селфі. 

На Україну насувається похолодання

На Україну насувається похолодання