Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У швейцарському місті Люцерн планують ввести плату за стояння туристичних автобусів

У швейцарському місті Люцерн планують ввести плату за стояння туристичних автобусів

Стояння туристичних автобусів коштуватиме близько $120.

Влада швейцарського міста Люцерн планує ввести плату за стояння туристичних автобусів у центрі міста через потік китайських туристів, повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на портал Swiss Info.

"Адміністрація Люцерна змінює туристичну стратегію міста через наплив китайських туристів і обмірковує введення плати за стояння туристичних автобусів у центрі міста. Цей захід може бути застосований у зв'язку з транспортними проблемами - заторами, відсутністю паркувальних місць або занадто близькою парковкою до пам'яток", - йдеться у повідомленні.

Щорічно Люцерн відвідують дев'ять мільйонів іноземних туристів. Зазвичай, вони відвідують місто без ночівлі. "Туристи з країн Азії часто відвідують ключові пам'ятки міста пішки, а автобус паркують поблизу. Новий податок дозволить окупити витрати на інфраструктуру".

Люцерн, Швейцария
www.stuff.co.nz

Також владі був запропонований ще один вихід з цієї проблеми - будівництво підземного паркінгу на півночі міста, який був би пов'язаний з метро. Тоді туристи змогли б пересісти на громадський транспорт дістатися до історичного центру. "Адміністрація Люцерна вважає цей проект нереальним через його вартості. Наприкінці 2019 року планується зібрати скарги і пропозиції місцевих жителів, щоб вони допомогли сформулювати нові правила для туристів", - йдеться в повідомленні.

На думку керівника відомства з охорони довкілля міста Адріана Боргула, кількість туристів у місті поки некритична. "Інтерес до міста з боку китайських туристів у травні 2018 року не спричинив за собою проблем, турпотік був керованим, повсякденне життя не була порушена. Люцерн - це місто, яке відкрито для світу, а туризм важливий для нашої економіки".

Люцерн - невелике швейцарське місто на березі однойменного озера, оточене горами. Місто відоме пам'ятками середньовічної архітектури.

Нагадаємо, у Парижі планують прибрати туристичні автобуси з центральних вулиць міста. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції