Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Стамбулі розпочався масштабний перевід пасажирів і рейсів до нового аеропорту

Перенесення всіх комерційних авіарейсів до нового аеропорту триватиме до 24:00 години 7 квітня 2019 року.

Міжнародний аеропорт ім. Ататюрка у Стамбулі припиняє обслуговування комерційних рейсів о 03:00 години 5 квітня 2019 року розпочинає поступовий трансфер усіх комерційних пасажирських авіарейсів до нового аеропорту Стамбула та повністю припинить свою діяльність о 02:00 годині 6 квітня 2019 року. Про це повідомляє Генеральне консульство України в Стамбулі у Facebook. 

Планується, що перенесення всіх комерційних авіарейсів до нового аеропорту триватиме до 24:00 години 7 квітня 2019 року.

З метою уникнення можливих логістичних ускладнень у період з 03:00 години 5 квітня до 24:00 години 7 квітня 2019 року рекомендують всім подорожуючим відстежувати інформацію на сайтах відповідних авіаліній та уточнення інформації прибуття у Стамбул.

Стамбул новый аэропорт
www.facebook.com/istanbulairport

Пасажирам слід звернути увагу на те, що 6 квітня аеропорт Ататюрка і новий аеропорт Стамбула буде змінено IATA-код. Новий аеропорт отримає код IST, а Ататюрк - ISL. У зв'язку з тим, що інформація в базах даних різних систем може бути оновлена ​​неоперативно, під кодом IST деякий час, як і раніше може відображатися аеропорт Ататюрка.

Від 6 квітня аеропорт Ататюрка буде обслуговувати тільки вантажні рейси, а також VIP-рейси з пасажирами.

Нагадаємо, 2018 року відкриття нового аеропорту було перенесено на 31 грудня 2018 року і же у березні 2019 року Turkish Airlines оголосила дату, коли поселиться у новому грандіозному аеропорті Стамбула, який має стати однією з найбільших повітряних гаваней світу

ВідеоКабмін заборонив нерегулярне пряме авіасполучення з РФ

Рішення ухвалили на нинішньому засіданні уряду. Санкції проти російських авіакомпаній Україна запровадила ще 2015 року, проте заборона не поширювалася на нерегулярні польоти повітряних суден з іноземною реєстрацією. Цією шпариною в законодавстві скористались Юрій Бойко та Віктор Медведчук. Вони літали до Москви на переговори з російським прем'єром і главою "Газпрому".  

Кабмін заборонив нерегулярне пряме авіасполучення з РФ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції