Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Стамбулі створили відео туристичної України. Відео

Знімальна група проїхала близько п'яти тисяч кілометрів, відвідавши Київ, Львів, Чернігів, Одесу, Чернівці, Камінець-Подільський, Чорнобиль, Карпати.

У рамках Днів українського кіно в Стамбулі вперше анонсували проморолик про Україну, повідомляє Укрінформ спільно Посольством України в Туреччині.

Відео створене турецькими режисерами для ознайомлення потенційних туристів із можливими напрямками відпочинку в Україні.

Дипломат Андрій Сибіга розповів: "Головна мета – зробити Україну ближчою для нашого сусіда через море – Туреччини. Ми зараз бачимо велику зацікавленість Україною, кількість громадян Туреччини, яка щороку відвідує Україну, постійно зростає. Зараз вона сягнула 300 тисяч туристів. 

Фільм складається з окремих епізодів, кожен з яких присвячений різним туристичним та культурним об’єктам нашої держави. Це і замки, і музеї, курорти, кухня, історичні пам’ятки. Фільм орієнтований не лише на Туреччину, а й на такі країни як Азербайджан, Туркменістан, також серед ідей – домовитися із турецькими каналами для представлення широкій аудиторії", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у палаці Топкапи в Стамбулі з’явився аудіогід українською мовою

Залиште свій коментар

Вибір редакції