Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Таїланді туристам загрожують стратою за селфі з літаком

Тисячі туристів приходять на пляж, тільки для того, щоб зробити селфі.

Адміністрація міжнародного аеропорту Пхукет закликала туристів утриматися від селфі на пляжі Май Кхао, оскільки це відволікає пілотів, що здійснюють посадку, повідомляє vokrugsveta.ua.

Також попередили про те, що вони можуть бути засуджені до смертної кари за селфі з літаком, коли набере чинності закон у "забороненій" зоні безпеки, в яку входить і частина пляжу злітно-посадкової смуги.

За дотриманням нових правил в рамках Міжнародної організації цивільної авіації буде стежити місцевий уряд.

Пляж Май Кхао на острові Пхукет здобув неймовірну популярність серед туристів завдяки аеропорту, який розташований неподалік. Багато туристів приходять сюди тільки для того, щоб зробити селфі.

Жителі Пхукета назвали заборону безглуздим рішенням і закликали відмовитися від таких суворих заходів. За їхніми словами, це зменшить потік туристів і негативно позначиться на місцевому малому бізнесі.

Нагадаємо, від 14 квітня громадяни України можуть подорожувати в Таїланд без віз з туристичною метою.

ВідеоВідвідувачів кафе у Бангкоку розважають 12 коргі

В одному кафе у Бангкоку можна не лише перекусити, а й погратися одразу з 12 кумедними песиками. Собаки улюбленої породи британської королеви Єлизавети Другої нині дуже популярні в Таїланді. Живуть коргі у кафе за невеликою огорожею. Відвідувачів розважають тричі на день шість днів на тиждень.  

Відвідувачів кафе у Бангкоку розважають 12 коргі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції