Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Тунісі надзвичайний стан: туристів можуть затримувати на вулиці

МЗС надало свої рекомендації щодо відвідування країни.

На території Туніської Республіки запроваджений надзвичайний стан через загрози вчинення терористичних актів. Про це повідомляє МЗС України.

Дипвідомство рекомендує українцям виявляти підвищену пильність та обережність, утримуватися від відвідування місць надмірного скупчення людей, максимально обмежити пересування у нічний час, не брати участі в акціях протесту, демонстраціях та інших масових заходах.

Також МЗС попередило, що у зв'язку з останніми подіями в Тунісі почастішали випадки затримання туніськими правоохоронними органами іноземних громадян.

Туристам рекомендовано обирати готелі для відпочинку у столиці – місті Туніс, та найбільших курортних центрах - Хаммамет, Махдія, Табарка, Тозер, острів Джерба тощо.

Крім того, найближчим часом просять утриматися від відвідання вілайету Кассерін (гірський захід Тунісу), де триває антитерористична операція проти ісламістських радикальних угруповань.

Надзвичайний стан у Тунісі запровадили після теракту на пляжі – бойовики вбили 39 осіб, серед яких більшість – європейські туристи.

У зв'язку з загрозою від бойовиків Ісламської держави, у Тунісі посилили покарання за терористичну діяльність – тепер засуджених за цією статтею страчуватимуть.

Залиште свій коментар

Вибір редакції