У Вестмінстерському абатстві туристам вперше за 700 років відкриють Діамантову галерею

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На реставрацію залів витратили більше ніж 30 мільйонів доларів.

11 червня 2018 року у Вестмінстерському абатстві Лондона для туристів вперше за 700 років відкриють Діамантову королівську галерею. На реставрацію залів витратили більше ніж 30 мільйонів доларів.

Відвідувачі зможуть зайти до величезних залів галереї через нову вежу зі східцями та ліфтом, повідомляється на сайті Вестмінстерського абатства.

Над центральним проходом зали склепіння зведено на висоті 16 метрів. Кімнати тут прикрасили 300 скарбів та артефактів із колекції абатства.

Це перша велика перебудова церкви абатства від 1745 року. Вежу, якою підніматимуться туристи, закладено між кам’яницею глави абатства XIII століття та жіночою каплицею XVI століття. Галерею та вежу відкрили спеціально, щоб збільшити приток відвідувачів, яких і так щорічно приїздить сюди близько двох мільйонів.

Галерея була створена, щоб розповісти історію Вестмінстерського абатства у чотирьох темах: "Будівля Вестмінстерського абатства", "Поклоніння і повсякденне життя", "Вестмінстерське абатство і монархія", а також "Абатство і національна пам'ять".

Раніше біля Лондона відкрили найбільшу у світі оранжерею вікторіанських часів. Тепер туристи можуть знову прогулятись серед пальм та інших екзотичних рослин у відновленому критому саду.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції