Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Вінниці почнуть проводити для туристів нічні театралізовані екскурсії

За інформацією департаменту, міський бюджет на розвиток туризму та створення туристичного хабу 2019 року становить 1,63 мільйона гривень.

У Вінниці в новому туристичному сезоні запропонують туристам нічні театралізовані екскурсії у рамках нової промоційної кампанії міста VisitVinnytsia: нові емоції, нові ідеї, нові подорожі, повідомляє zruchno.travel

За словами організаторів, головна мета заходів  – позиціонувати Вінницю як нову оригінальну локацію для туристів, яка становитиме альтернативу популярним туристичним містам.

"Запроваджуємо у цьому сезоні вечірні та нічні театралізовані екскурсії. Раніше у Вінниці це практикувалося тільки під час "Ночі Європи". В екскурсіях братимуть участь дійові особи, пов’язані з історією міста. Одна екскурсія - "Вінницькі ліхтарі" – це буде справді нова емоція. Сюжет ми поки що тримаємо у таємниці", - повідомляє директор Департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради Галина Малець.

Нічні екскурсійні атракції входять у комплекс заходів, що спрямовані на покращення туристичної пропозиції і просування, які визначив Департамент маркетингу та туризму міста у рамках туристичної стратегії до 2030 року.

Нагадаємо, у Вінниці анонсували туристичний путівник “Вінниця. Путівник. Топ-10” українською та англійською мовами для вітчизняних та іноземних туристів. 

ВідеоМаленька Голландія: фермери висадили на двох гектарах поля тисячі тюльпанів

На Херсонщині тюльпани п'яти різновидів вкривають два гектари поля. Сезон милування квітами триватиме усього два тижні. В Любимівку караванами тягнуться туристи заради гарних емоцій та красивих фото.

Маленька Голландія: фермери висадили на двох гектарах поля тисячі тюльпанів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції