Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Всесвітній туристичній організації оцінили збитки через спалах коронавірусу

Збитки оцінили у 22 мільярди доларів.

Голова Всесвітньої ради з подорожей та туризму (WTTC) Глорія Гевара оцінила збитки розміром у 22 мільярди доларів через спалах коронавірусу, повідомляє "Укрінформ" з посиланням El Mundo

Про це сказала Глорія Гевара в інтерв'ю газеті El Mundo. 

"Ще зарано, щоб зрозуміти ступінь впливу (спалаху коронавірусу на туристичну галузь – ред.), але Всесвітня туристична організація спільно з Oxford Economics провели попередні розрахунки, згідно з якими ця криза обійдеться галузі щонайменше в $22 млрд. Розрахунки ґрунтуються на досвіді попередніх криз, як-от SARS або H1N1, і туристів з Китаю, які не подорожують у цей період", – йдеться у повідомленні.

Також вона акцентувала увагу, що саме громадяни Китаю – туристи, які витрачають найбільше на подорожі. Міністерство культури і туризму Китаю ввело заборону на продаж путівок на внутрішні і міжнародні курорти. 

Крім того, голова Всесвітньої ради з подорожей та туризму звернулася до мандрівників з проханням прислухатися до рекомендацій ВООЗ та своїх урядів щодо особливостей подорожей у ті чи ті країни.

Нагадаємо, оцінено збитки турбізнесу Італії у 2020-му від коронавірусу. 

Відео Небезпечний відпочинок: чи варто подорожувати туди, де панує коронавірус

Українські туристи масово відмовляються подорожувати до інших країн світу. Причина - коронавірус. Мовляв, по той бік кордону ризик захворіти значно вищий. Туристичні агенції спад попиту на популярні тури відчули, але, кажуть, компенсувати вже куплені путівки нікому не будуть. Чи варто подорожувати туди, де панує коронавірус - у сюжеті.  Більше про коронавірус

Небезпечний відпочинок: чи варто подорожувати туди, де панує коронавірус

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції