Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Всесвітній туристичній організації оцінили збитки та скорочення міжнародного туристичного потоку через пандемію коронавірусу

У Всесвітній туристичній організації оцінили збитки та скорочення міжнародного туристичного потоку через пандемію коронавірусу

Такі прогнози ґрунтуються винятково на нинішній ситуації, а тому можливі коригування.

Цьогоріч кількість міжнародних туристів через пандемію коронавірусу скоротиться на 20-30%, у порівнянні з 2019. Це коштуватиме галузі п'ять-сім років розвитку, йдеться на сайті Всесвітньої туристичної організації ООН (UNWTO).

Також в організації зазначили, що очікуване падіння може призвести до зниження надходжень від міжнародного туризму на 300-450 мільярдів доларів США, що становить майже третину від 1,5 трильйона доларів США, отриманих у 2019 році. Крім того, порівняно з економічною кризою 2009 року міжнародні туристичні потоки скоротилися на 4%, тоді як спалах атипової пневмонії 2003 року призвів до зниження лише на 0,4%.

"Туризм є одним з найбільш постраждалих у всіх секторах економіки. Проте, туризм також об'єднує зусилля з надання допомоги у вирішенні цієї величезної надзвичайної ситуації в області охорони здоров'я - нашим першочерговим і першочергове завдання - одночасно працюючи над пом'якшенням впливу кризи, особливо на зайнятість, і підтримуючи ширші зусилля для надання робочих місць і забезпечення економічного добробуту у всьому світі", - сказав генеральний секретар UNWTO Зураб Пололікашвілі.

Нагадаємо, топ-5 популярних сайтів для віртуальних подорожей світом. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції