Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Авіаційні чиновники похизувались зростанням галузі в січні 2020-го

Протягом останніх п'ять років динаміка польотів в Україні помітно змінилася.

У січні 2020 року українські авіакомпанії виконали та обслужили 21 503 рейси, що на 6,8 % більше порівняно з відповідним періодом минулого року, повідомляє пресслужба компанії "Украерорух".

"Кількість польотів у повітряному просторі України збільшується, що є позитивною тенденцією розвитку ринку. Працюємо далі над розвитком транзитного потенціалу та модернізацією аеронавігаційної системи України", - зазначив керівник "Украероруху" Андрій Ярмак.

У компанії "Украероруху" таку динаміку вважають позитивною - кількість транзитних польотів збільшилась на 14,3 %, міжнародних – на 2,8 %, внутрішніх – на 1,5 %. Українські авіакомпанії виконали 6 579 рейсів, іноземні – 14 924 рейси. Показник іноземних авіакомпаній порівняно з аналогічним періодом минулого року – більше на 13%, а вітчизняні авіакомпанії виконали на 5 % менше рейсів, ніж у січні 2019 року.

Протягом останніх п'ять років динаміка польотів в Україні помітно змінилася.

Починаючи від січня 2013  року - найуспішнішого за всю історію "Украероруху", загальна кількість рейсів, обслужених у січні цьогоріч є на 36,6 % меншою, а після закриття частини повітряного простору над тимчасово окупованою територією Криму, враховуючи територіальні води, закриття зони ООС, включаючи буферну зону, а також припинення авіасполучення між Україною і Росією, кількість польотів у повітряному просторі України різко зменшилася: за 12 місяців найбільш кризового 2016 року цей показник становив усього 214 262 польоти. Зокрема, кількість транзитних польотів зросла на 81,2 %, міжнародних – на 73,1 %, а кількість внутрішніх збільшилась на 56 %.

Нагадаємо, українська авіакомпанія SkyUp Airlines планує 2020 року запустити з Києва та регіонів більше 30 нових напрямків, а також зробити онлайн-реєстрацію. 

Відео Літак для евакуації українців, які перебувають у китайському місті Ухань, вилетить 12 лютого

Евакуація українців із китайського міста Ухань розпочнеться 12 лютого. Раніше цей рейс планували на 11 лютого. Після повернення людей очікує двотижневий карантин. Це допоможе убезпечитись від можливого проникнення інфекції в країну. Тим часом коронавірус продовжує вбивати. Від нього у світі вже померло понад 1000 людей, у понад 43 тисяч підтверджені симптоми недуги.  

Літак для евакуації українців, які перебувають у китайському місті Ухань, вилетить 12 лютого

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції