Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Франція і Україна розширили квоти на авіаперельоти

Франція і Україна розширили квоти на авіаперельоти

Авіаційна влада України і Франції погодили часткову лібералізацію авіасполучення на маршруті Київ-Париж.

У 2018 році авіаційна влада Франції запропонувала тимчасово обом сторонам до моменту укладення угоди про Спільний авіаційний простір (Відкрите небо) призначити ще одного авіаперевізника на маршрут Київ-Париж і збільшити квоту на польоти на цій лінії на чотири рейси на тиждень з метою задоволення наявного попиту, повідомляє Аvianews.

З французького боку місцева авіавлада як додаткового перевізника запропонувала Aigle Azur.

"У відповідь на цю пропозицію Державіаслужба, з метою розширення можливостей українських авіапідприємств під час виконання регулярного повітряного сполучення між Україною і Францією, листом повідомила про згоду надати можливість призначити одне додаткове підприємство з французького боку — Aigle Azur — для виконання чотирьох рейсів на тиждень між Києвом і Парижем. У свою чергу французька сторона погодилася позитивно розглядати нові заявки усіх українських авіапідприємств для задоволення попиту на виконання регулярних рейсів між країнами на тимчасовій основі до моменту укладення Угоди про спільний авіаційний простір", — повідомили в Державіаслужбі.

Таким чином, запропонований Aigle Azur маршрут Київ-Париж  є узгодженим авіаційною владою Франції та України.

Раніше квота на польоти дозволяла виконувати рейси між столицями України та Франції не більше ніж одного авіаперевізника від кожної із сторін з частотою до 14 рейсів на тиждень. Попередня квота була повністю розподілена між Air France і МАУ.

Часткова лібералізація маршруту також дозволяє вийти на нього новій українській авіакомпанії з частотою польотів до чотирьох рейсів на тиждень.

Нагадаємо, авіакомпанія Aigle Azur оголосила про запуск прямих регулярних рейсів Київ-Париж від 18 квітня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції