Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна підписала безвіз із тихоокеанською державою Мікронезії

Цього року Україна піднялася у світовому рейтингу паспортів і посіла 43 місце за показником у 126 країн, в які українці можуть потрапити без віз.

Посольство України в США анонсувало підписання угоди про спрощення візового режиму між Україною та Маршалловими островами. Про це йдеться на сторінці Посольства України в США у Facebook.

Відповідний документ підписали тимчасовий повірений у справах України в США Андрій Яневський та посол Маршаллових островів в США Джеральд Закіос.

"Відтепер, українцям достатньо мати дійсний український закордонний паспорт, щоб абсолютно вільно без віз протягом 180 днів (за умови, якщо одне перебування не буде перевищувати 90 днів підряд) з моменту в’їзду знаходитись на території Маршаллових островів. Угода набере чинності після виконання сторонами внутрішньодержавних процедур",- йдеться у повідомленні.

Продовжуємо покращувати позицію України у світовому рейтингу паспортів. Сьогодні ще одна екзотична країна “відчиняє...

Опубликовано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США Среда, 27 ноября 2019 г.

Маршаллові острови –  тихоокеанська держава в Мікронезії. Межує на заході та південному заході з територіальними водами Федеральних Штатів Мікронезії, на півдні — з територіальними водами Кірибаті, з інших боків — з нейтральними водами Тихого океану. 

Нагадаємо, українцям подовжили термін безвізового перебування в Аргентині

Залиште свій коментар

Вибір редакції