Торік Україна уклала "безвіз" з рекордною кількістю країн. З'явився оновлений рейтинг паспортів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За останні два місяці Україна уклала безвізовий режим з чотирьма країнами.

За січень-лютий 2018 року Україна отримала право на безвізовий в’їзд, ще до чотирьох країн, серед яких Антигуа і Барбуда. Таким чином посівши 42 місце в рейтингу Індексу паспортів. Наразі українці можуть відвідати 118 країн світу без отримання візи. За останній рік, Україна встановила абсолютний рекорд, розширивши свій список "безвізних" країн на 16. Незабаром держава може укласти безвізовий режим з Південною Кореєю.

Індекс паспортів, січень-лютий 2018 року, рейтинг

Відповідно до Індексу паспортів, Сінгапур та Японія названі найбільш вільними країнами світу за січень-лютий 2018 року, передає агентство Henley & Partners. Так, їхні жителі можуть перетнути кордон 180 країн без отримання візи – така рекордна позначка досягнута вперше.

Друге місце посіла Німеччина, яка має безвізовий режим з 179 країнами світу. Раніше держава кілька років утримувала першість і навіть покращила свій показник за останні два місяці, проте це не допомогло їй залишитись найвільнішою у світі.

Третє місце посіли одразу сім країн: Данія, Іспанія, Італія, Фінляндія, Франція, Швеція та Південна Корея. Громадяни кожної з них можуть відвідати 178 країн без отримання візи.

Четверте місце розділяють: Австрія, Велика Британія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Португалія. Їхні жителі можуть, не відкриваючи візи, відвідати 177 країн

П’яте місце, з кількістю безвізових домовленостей із 176 країнами, посідають: Ірландія, Канада, США, Швейцарія. Шосте – 174 країни: Австралія, Бельгія й Греція. На сьомому місці за Індексом паспортів – Мальта – 173 країни. Десяте місце обіймає Латвія – 170 країн.

Варто відзначити, що Індекс паспортів показує не лише наскільки вільно громадяни тої чи іншої країни можуть подорожувати світом, а й взаємовідносини та політичні зв’язки між державами загалом.

Нагадаємо, раніше стало відомо куди найчастіше їздять українці і хто приїжджає до нашої країни. Серед пріоритетних напрямків для поїздок громадян України - Польща, Угорщина, Словаччина та Росія.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції