Україна увійшла до рейтингу найпопулярніших місць відпочинку білорусів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Білоруси найбільше відпочивали в Україні, Туреччині та Єгипті.

За 2017 рік Україна потрапила до країн-лідерів, які білоруси обирали для відпочинку. Так, до нас приїздило понад 90 тисяч туристів та екскурсантів з Білорусі. Разом з Україною чільні позиції обійняли Туреччина, Египет та Болгарія.

Загалом організованими туристичними групами та з екскурсіями із Білорусі за кордон виїхало 727 тисяч людей, повідомляє Національний статистичний комітет країни. Серед них, 19% подорожували до країн СНД, 35,5% – до країн ЄС та ще 45,5% відвідали інші країни.

Якщо більш детально, то до Туреччини їздило 140 тисяч білорусів, до Єгипту – 123 тисячі, до України – 91 тисяча, а до Болгарії – 62 тисячі.

Натомість, до Білорусі за 2017 рік відпочивати їздило менше ніж 4,5 тисячі українців. Загалом країну відвідало 272 тисячі туристів з різних країн. 67,7% з них склали росіяни. Іншу частку розділяють Литва, Польща, Латвія, Україна, Китай, Німеччина, Естонія, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії та Ізраїль.

Нагадаємо, торік Україна уклала "безвіз" з рекордною кількістю країн. Ми посіли 42 місце в рейтингу Індексу паспортів. Наразі українці можуть відвідати 118 країн світу без отримання візи. За останній рік Україна встановила абсолютний рекорд, розширивши свій список "безвізних" країн на 16. Незабаром держава може укласти безвізовий режим ще й з Південною Кореєю.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції