Українці вже планують закордонні мандри на новорічні свята. Тенденції, ціни та способи зекономити

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Внутрішній туризм цьогоріч поступається близькому зарубіжжю та екзотиці.

Українці, які замість їсти, спати і ходити в гості на новорічні свята обирають подорожі, вже бронюють квитки і рахують гроші. За прогнозами, внутрішній туризм цьогоріч поступається близькому зарубіжжю та екзотиці.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Киянка Ірина Федорова - в розпачі. До Нового року менше трьох місяців, а що з родиною робитиме на свята, досі не знає.

"Краще планувати заздалегідь, тому що більший вибір, легше знайти готель, легше знайти місця і за коштами дешевше виходить", - каже Ірина.

Разом із чоловіком та двома дітьми подорожує вже 15 років. Переважно влітку.

"Взимку - період хвороб. Забронюєш місце, а потім хвилюєшся, щоб все було добре з дитиною", - каже жінка.

Цьогоріч вирішили ризикнути.

"Жодного разу не були на лижах, тому цікаво".

Нині вагається між Польщею та Словаччиною. Тиждень у словацькому будиночку коштує трохи більше 40 тисяч гривень. І тут Федорови житимуть учотирьох. Туди - своєю машиною, тому вартість дороги поки що не рахували. Приблизно стільки ж разом із перельотом коштує тиждень в екзотичній країні - але на двох.

"Навіть приходять 31 числа – хочуть полетіти за будь-які гроші. І найчастіше, така тенденція, нічого вже просто немає", - говорить турагент Наталія Тюріна.

Вона планує чужі відпочинки 15 років. Каже, клієнти останнім часом більше хочуть утекти від снігів і морозів в екзотику. У пріоритеті - країни з прямим авіасполученням. До традиційно популярного Таїланду цьогоріч доєдналася Домінікана. Та тим, хто прив'язується до святкових дат, доводиться чимало переплачувати. Ціни тоді підвищуть у півтора-два рази.

Недалеко втік Єгипет. Та до вартості туру в новорічну ніч варто додати ще щонайменше 200 доларів. На новорічні свята номер у готелі коштує 1300 доларів, після 12 січня – майже тисячу.

ВідеоЯк українці готуються до зимового відпочинку: тенденції, ціни та способи зекономити

Зимові мандри. Українці, які замість їсти, спати і ходити в гості на новорічні свята обирають подорожі, вже бронюють квитки і рахують гроші. За прогнозами, внутрішній туризм цьогоріч поступається близькому зарубіжжю та екзотиці. Тенденції, ціни та способи зекономити, вивчала ТСН.

Як українці готуються до зимового відпочинку: тенденції, ціни та способи зекономити

Лихоманка на туристичному ринку починається 27 грудня і триває до 12 січня. Гарячих пропозицій - немає. Зате є альтернатива - самостійне планування.

"Я в Таїланді проживала. Ми знімали будинок на місяць за 200 доларів. Раджу забронювати на 2-3 дні онлайн, а потім шукати на місці", - говорить мандрівниця Ірина Журавель.

Ірина - досвідчена мандрівниця. У неї за плечима 24 європейські та 6 азійських країн. Секрети розкриває у власному блозі та глядачам ТСН.

"На щастя, є багато лоукостерів. Якшо ми кажемо про відпочинок у бік Європи, можна дістатися і за 5-10 євро", - каже мандрівниця.

А з великих європейських аеропортів - відкритий шлях у світову екзотику. Щоби він був недорогим, треба пильнувати за перевізниками - своїх найуважніших клієнтів вони періодично балують.

"Якщо це робити зазделегідь, за 3-4 місяці, то квитки можна купити за 350 доларів туди-назад, якщо казати з України або найближчих країн навколо", - розповідає Ірина.

Та такий відпочинок варто планувати дуже уважно і ще раніше, ніж через турагенції. Бо про любов українців розкошувати на Новий рік курорти з пристойним співвідношенням "ціна-якість" знають. І за два наші святкові тижні стараються заробити по максимуму.

Ольга Нескородяна, Марина Гаврильченко, Марічка Кужик

Залиште свій коментар

Вибір редакції