Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українцям подовжили термін безвізового перебування в Аргентині

Термін безвізового перебування українців в Аргентині збільшили до 180 днів.

Україна і Аргентина підписали протокол про внесення змін до угоди про скасування віз. Про це йдеться у повідомленні на сторінці Міністерства закордонних справ України у Facebook.

21 листопада Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко прийняв Посла Аргентинської Республіки в Україні Елену Л. Т. Мікусінскі.

Під час зустрічі сторони обговорили широке коло питань порядку денного українсько-аргентинських відносин, відзначивши важливість активізації політичного діалогу на високому і найвищому рівнях, а також ефективну взаємодію на полях міжнародних організацій.

21 листопада Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко прийняв Посла Аргентинської Республіки в Україні Елену Л....

Опубликовано Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine Четверг, 21 ноября 2019 г.

"....в МЗС підписано Протокол про внесення змін до Угоди між Урядом України та Урядом Аргентинської Республіки про скасування віз, яким передбачається взаємне збільшення строку безвізового перебування громадян України та Аргентини удвічі (від 90 днів протягом року до 90 днів протягом 180 днів)", - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, Україна підписала безвіз з Монголією

Залиште свій коментар

Вибір редакції