Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українцям радять не їхати в деякі провінції Анголи через небезпечну хворобу

Міністерство закордонних справ радить українцям утриматися від відвідування окремих провінцій Анголи у зв'язку зі збільшенням кількості випадків захворювання на проказу.

У зв’язку зі збільшенням кількості випадків захворювання на проказу в Анголі Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України тимчасово утриматися від відвідання найбільш уражених цим захворюванням провінцій Анголи (Луанда, Уамбо, Маланж, Квандо Кубанго, Бенгела, Бенгу, Біе, Мошіку) до нормалізації ситуації, йдеться на сайті УНІАН.

Також зазначається, на кінець січня 2019 року в Анголі було зафіксовано 618 нових випадків цього захворювання. Країна входить до списку 22-х країн з найбільш високим показником на проказу.

Громадянам України, які вже перебувають в країні, необхідно дотримуватися рекомендацій медичних служб. У випадку виникнення симптомів захворювання потрібно невідкладно звернутися для отримання необхідної допомоги.

Нагадаємо, тепер українці зможуть вільно подорожувати за ID-картками з безконтактним електронним носієм та самостійно планувати подорож за кордон.

 

ВідеоВ аеропорту Сіетла насипало 50 сантиметрів снігу

Штат Вашингтон накрив рекордний сніговий шторм. Через негоду закриті школи, з перебоями працює громадський транспорт. У аеропорту Сіетла насипало 50 сантиметрів снігу. Це найбільший показник за останні півстоліття. Коли температура в регіоні підвищилася, сніг змінився на дощ. 

В аеропорту Сіетла насипало 50 сантиметрів снігу

Залиште свій коментар

Вибір редакції