Українцям радять поміняти відпочинок у небезпечному Криму на гостинну Грузію

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українцям радять поміняти відпочинок у небезпечному Криму на гостинну Грузію

Українцям після анексії Криму радять їхати до Грузії / Фото: meddaily.ru

Про відновлення повноцінного сполучення із півостровом поки не йдеться.

У зв'язку із забороною Державіаслужбою України на виконання авіарейсів, на сьогоднішній день Крим залишається закритою зоною для авіаційних туристів.

Таку думку висловила ТСН.Туризм директор з маркетингу і комунікацій авіакомпанії МАУ Олександра Жестова.

Вона нагадала про скасування прямого авіасполучення з півостровом після анексії Росією. Крім того, на зниження попиту впливатиме нестабільна ситуація в Криму. Відтак, робити прогнози щодо відновлення прямого авіасполучення на даний момент рано.

Олександра Жестова вважає, що найкращою альтернативою Криму поза межами України для українських відпочивальників є чорноморське узбережжя Грузії, яка має подібний до Криму клімат, вартість і умови відпочинку. При цьому на грузинських курортах навіть дещо вищий рівень обслуговування за кримський сервіс.

"Грузія – приваблива для українських туристів також і відсутністю візового режиму, мовного бар'єру тощо", - зазначила Жестова.

"На даний момент з України є прямі рейси в Батумі і Тбілісі. При цьому переліт триває не більше двох годин, а вартість коливається від часу бронювання. Наприклад, до кінця травня квиток можна купити в обидві сторони за 1655 гривень. Аеропорт "Батумі" знаходиться неподалік самого міста Батумі, що дає можливість подорожувати іншими курортними містечками такими як Кобулеті, Сарпі", - повідомила експерт.

"Із власного досвіду можу сказати, що беззаперечна грузинська гостинність і відповідність сервісу до якості і ціни роблять Батумі привабливою територією для мандрівників", - додала Олександра Жестова.

Раніше повідомлялось, що українці цього року обиратимуть традиційні місця літнього відпочинку. До таких належать Туреччина, Болгарія і Єгипет.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація