Українські емігранти в Йорданії проводять традиційні вечорниці та вчать дітей рідної мови

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Йорданії розташовується найдружніше об'єднання українських емігрантів на Ближньому Сході.

Подорож до Мертвого моря та оздоровлення на його берегах, як правило асоціюється з Ізраїлем. Однак, Йорданія – ще одна країна, яку омиває ця загадка природи. До того ж, тут вода Мертвого моря має особливий склад, що дозволяє купатись значно довше ніж з ізраїльської сторони. Крім того, в столиці країни – Аммані, збереглись унікальні давньогрецькі пам’ятки: храм Геркулеса, скельний амфітеатр та палац. А ще одна дивовижа стосується безпосередньо України.

В це важко повірити, але в Аммані, за більш ніж 2 тисячі кілометрів від України живуть емігранти, що створили об’єднання "Українська хата". Це об’єднання вважається одним із найдружніших на Ближньому Сході. Організація існує трохи більше року, але за цей час вона вже встигла стати відомою та подружитись із послом України. За його словами, об’єднання дуже швидко розширюється та поповнюється новими обличчями. А українці, що живуть в Йорданії з радістю діляться таким цікавим досвідом.

"Я вожу доньку сюди на українську мову і на співи, їй дуже подобається. Але це не лише уроки, це спілкування з іншими дітками, це дуже радує, що є така можливість в наших діточок", - розповідає одна з емігранток.

В рамках "Української хати" склалось одразу декілька колективів – танцювальних та співочих. Вони постійно беруть участь у різноманітних ярмарках та концертах, яких, до речі, на Близькому Сході дуже багато.

"Українська хата" об’єднала не тільки маленьких, а й дорослих людей. Ми робили вечорниці і дорослі вже матусі, бабусі, вони плакали від того, що з’явилась така можливість – знайти свою рідну частиночку в Йорданії", -розповідає одна з засновниць об’єднання.

Подробиці дивіться в відео рубрики "Мій путівник" програми "Сніданок з 1+1".

ВідеоМій путівник. Йорданія - чим займаються на чужині українські емігранти

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції