Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські авіакомпанії штрафуватимуть через затримки рейсів

Наразі попит туристичних компаній на чартерні авіаперевезення перевищує технічні можливості авіакомпаній.

Державіаслужба буде штрафувати українські авіакомпанії, якщо вони не будуть виконувати передбачені правилами вимоги про необхідне обслуговування пасажирів у разі затримки або скасування рейсів, повідомляє avianews.com.

Про це заявив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк на засіданні авіаційного комітету при торгово-промисловій палаті України. 

За словами чиновника, регулятор також висунув вимоги до авіакомпанії щодо обов'язкової наявності кол-центру, який працює цілодобово, в разі, якщо авіаперевізник виконує рейси в нічний час доби.

Лавренюк вважає, що наразі попит туристичних компаній на чартерні авіаперевезення перевищує технічні можливості авіакомпаній.

самолет аэропорт зал ожидания
unsplash.com

"Дуже важливо, щоб авіакомпанії, що надають послуги чартерних перевезень, і туроператори проводили детальний аналіз можливостей забезпечення перевезення всіх заявлених туроператором обсягів. В умовах договору між туроператором і авіаперевізником повинні бути чітко визначені обсяги перевезень по кожному маршруту та розклад виконання польотів, а також передбачені санкції за порушення закріплених умов", — заявив Лавренюк, слова якого цитує пресслужба уряду.

Присутній на засіданні в.о. першого заступника голови Державіаслужби Сергій Коршук доповів про те, що регулятор мобілізує весь інспекторський склад для виконання більш посилених перевірок технічного стану літаків. "На жаль, сьогодні є перевізники, які беруть на себе зобов'язання, не враховуючи технічний стан літаків, їх вік і графік польотів, через що виникають затримки. До таких перевізників будуть застосовуватися жорсткі санкції. Для нас безпека пасажирів понад усе", — прокоментував ситуацію на ринку Коршук.

Нагадаємо, Державіаслужба у червні на кілька днів зупинила польоти YanAir, пославшись на виявлені зауваження в організації діяльності перевізника, які можуть негативно вплинути на безпеку польотів. Після їх усунення регулятор відновив дію сертифіката експлуатанта YanAir.

Відео У компанії SkyUp пообіцяли оскаржити рішення суду про позбавлення ліцензії

Рішення ухвалили через позов, у якому скаржаться на системне невиконання зобов'язань перед клієнтами, затримки рейсів і відсутність контролю норм авіаційної безпеки. Авіакомпанія рішення оскаржує в Апеляційному суді. Неправомірність пояснюють позовом людини, яка ніколи не купувала квитки в SkyUp і відповідно - ніколи не була її клієнтом.  

У компанії SkyUp пообіцяли оскаржити рішення суду про позбавлення ліцензії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції