Українською вийде фантастичний роман для дітей Діани Вінн Джонс "Дев'ять життів Крістофера Чанта"

Українською вийде фантастичний роман для дітей Діани Вінн Джонс "Дев'ять життів Крістофера Чанта"

Фото: facebook.com/starlev

Джонс є автором більше сорока книг, перекладених на 17 мов.

У вересні вийде друком фантастичний роман для дітей відомої британської письменниці Діани Вінн Джонс – "Дев'ять життів Крістофера Чанта". Про це йдеться на сторінці "Видавництва Старого Лева" у Facebook. 

За сюжетом Крістофер думав, що він звичайнісінький хлопчик, якому сняться незвичайні сни. Як тільки він заплющував очі, починалися дивовижні мандри в інші світи. Там у нього з’явилися справжні друзі: добродушний Такрой і дивна дівчинка, яка називає себе богинею Ашет, а ще дикий кіт Трогмортен. Що чекає на Крістофера у наступному сні, окрім цікавих та небезпечних пригод ціною в наступне життя? І що пов’язує його насправді з тими дивними снами та Крестомансі, якого називають найсильнішим чародієм усіх паралельних світів.

Діана Вінн Джонс - відома британська письменниця, автор фантастичних романів для дітей і дорослих. Найбільш відомі роботи - серія книжок "Світи Крестомансі" (Chrestomanci) і роман "Мандрівний замок Хаула" (Howl's Moving Castle), а також "Темний Володар Деркхольма" (Dark Lord of Derkholm).

Фото: publishersweekly.com

Джонс є автором більше сорока книг, перекладених на 17 мов. Володіє великим списком нагород і номінацій, серед яких престижні "Міфопоетична премія" (Mythopoeic Fantasy Awards) і "медаль Карнегі" (Carnegie Medal)

Нагадаємо, в Україні видано першу книжку для дітей із дислексією. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація