Унікальна подія: 55-річний львів'янин підкорив Еверест (фото)

Ігор Яськевич підкорив Еверест о 02:35 ночі.

Львів'янин Ігор Яськевич підкорив найвищу гору світу - 55-річний чоловік зійшов на Еверест, висота якого понад 8848 метрів над рівнем моря. На гору українець піднявся вночі, а це вдається вкрай рідко.

Про це розповіли в управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

Зазначається, що чоловіку вдалося підкорити Еверест з другої спроби 24 травня о 02:35 год. Уперше його спроба не мала успіху, бо на пів дорозі виявилося, що його кисневі балони були заправлені не повністю.

В ОДА уточнили, що Ігор Яськевич є кандидатом фізико-математичних наук, підприємцем, плавцем, вихованцем чемпіона світу з плавання Григорія Прокопенка, учасником руху “Мастерс” з плавання.

До слова, у 2018 році Роман Городечний став першим, хто із мешканців Львівської області піднявся на Еверест. Усього ж на найвищій вершині світу побувало 30 українців, які здійснили 36 успішних сходжень.

Нагадаємо, що у березні вчителька географії Христя Мохнацька піднялася на найвищий вулкан світу — Очі Пустелі в Південній Америці. Більшість альпіністів долають шлях на його вершину, а це майже сім тисяч метрів, кілька днів. А пані Христина зробила це всього за 19 годин і встановила національний рекорд

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Новини України: Христя Мохнацька вже місяць здійснює сходження без кисню на Еверест

Новини України: Христя Мохнацька вже місяць здійснює сходження без кисню на Еверест