Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд ухвалив зміни до діяльності туроператорів: за що можуть позбавити ліцензії

Таким чином у Мінекономрозвитку хочуть боротися з недобросовісними туроператорами.

Кабінет міністрів  у середу, 22 травня, ухвалив зміни до ліцензійних умов здійснення туроператорської діяльності, повідомила прес-служба Мінекономрозвитку.

Зміни ухвалили, аби захистити українців від недобросовісних туроператорів. Відтепер, аби отримати ліцензію на діяльність, туроператор має забезпечувати фінансову гарантію перед туристами. Це може бути гарантія банку або іншої кредитної установи. У разі здійснення виплати відшкодування туристам, організація повинна відновити суму фінансової гарантії наступного робочого дня.

Туроператор також повинен за вісім і дві години до запланованого рейсу перевірити інформацію про виліт. Якщо відправлення затримується на понад чотири години, то організація повинна розмістити на своєму сайту відповідну інформацію. Крім того, мусять проінформувати електронною поштою орган ліцензування - Мінекономрозвитку.

Туристичним операторам слід на власних сайтах надавати інформацію про турагентів, з якими вони працюють. Зокрема, найменування фізичної чи юридичної особи, реквізити, строк дії агентського договору, інформацію про чинні договори на туристичне обслуговування, які укладені безпосередньо туроператором або через турагентів із зазначенням країни тимчасового перебування.  

Суб’єкти туроператорської діяльності відтепер зобов’язані забезпечувати усі необхідні умови для доступності маломобільних груп населення до місць їхнього проживання під час їхнього відпочинку.  

За недотримання будь-якої з вимог туроператорові можуть анулювати ліцензію, повідомляють в Мінекономрозвитку.

Як повідомлялося раніше, Туреччина починаючи від 1 січня 2019 року ввела податок на безпеку для туристів в розмірі 1,5 євро, який буде стягуватися в аеропортах після прильоту.

Відео Чорнобильське прибирання: волонтери та туроператори збирали сміття у місті-привиді

Небайдужі вирішили влаштувати толоку в місті-привиді та відмити графіті з радянських стін. Журналістів приїхало в два рази більше, ніж добровольців. Чому сміття стає все більше, а оригінальних експонатів - навпаки - менше - у сюжеті.  

Чорнобильське прибирання: волонтери та туроператори збирали сміття у місті-привиді

Залиште свій коментар

Вибір редакції