Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В аеропортах Грузії туристам даруватимуть вино 

Дарувати будуть сухе вино сортового складу "Сапераві".

В аеропортах Грузії відновиться акція з роздавання вина прибулим туристам – Національна адміністрація туризму планує вручити гостям 300 тисяч пляшок брендованого подарункового вина. Про це повідомляє інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на видання Batumelebi.

Відомство вже оголосило електронний тендер на закупівлю вина. З тендерної документації відомо, що дарувати будуть сухе вино сортового складу "Сапераві" 100% без консервантів. Пляшки будуть оливкового кольору та в спеціальній упаковці для транспортування.

аеропорт Тбілісі
www.airports.ge

Компанія, що перемогла в тендері, повинна буде поставити вина в аеропорти Кутаїсі, Батумі і Тбілісі. Поставки почнуться через 30 робочих днів після укладення договору і повинні завершитися не пізніше 25 грудня 2019 року.

В тендері можуть брати участь компанії, які працювали на ринку протягом останніх шести років і виробили не менше 100 тисяч літрів вина. Прийом заявок від зацікавлених компаній почнеться 2 липня й завершиться 5 липня. Кампанія з роздавання вина буде проводитися в аеропортах Грузії вже вшосте. Востаннє акція відбулася в грудні 2016 року.

Нагадаємо, від 8 липня 2019 року Путін заборонив авіакомпаніям возити громадян Росії до Грузії. 

Відео Близько 150 тисяч туристів може втратити Грузія через рішення Путіна заборонити авіарейси до країни

Глава Кремля ухвалив заборону після антиросійських протестів. Ті почалися після виступу у грузинському парламенті скандально відомого російського депутата Сергія Гаврилова, який вважає окуповані його країною Абхазію і Південну Осетію суверенними територіями. Промова, виголошена з крісла спікера російською мовою, призвела до протесту.    

Близько 150 тисяч туристів може втратити Грузія через рішення Путіна заборонити авіарейси до країни

НАДМІРНЕ ВЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКОДИТЬ ВАШОМУ ЗДОРОВ'Ю.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції