Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Wizz Air збільшує кількість рейсів до міст ЄС зі Львова

Цьогоріч в аеропорту Львова на популярні напрямки авіакомпанії Wizz Air середньомісячна завантаженість зросла 83%.

Wizz Air у новому зимовому сезоні 2019/2020 вводить десять додаткових рейсів. Про це йдеться на сторінці аеропорту Львова у Facebook. 

Лоукостер збільшує частоту виконання рейсів на п'яти напрямках до Братислави, Вроцлава, Гданська, Берліна та Дортмунда. 

Зокрема, рейси до Братислави будуть здійснюватись п'ять разів на тиждень (щопонеділка, щовівторка, щосереди, щоп’ятниці і щосуботи) порівняно з двома рейсами у зимовому сезоні 2018/2019.

Кількість рейсів до Вроцлава зросте з трьох до п'яти рейсів, які будутьздійснюватись  щовівторка, щосереди, щочетверга, щосуботи і щонеділі.

До Гданська і Берліна рейси будуть здійснюватись вдвічі частіше – чотири рази на тиждень (щопонеділка, щосереди, щоп’ятниці і щонеділі).

У напрямку до Дортмунда виконуватиметься три рейси на тиждень (щопонеділка, щосереди і щоп’ятниці) у порівнянні з двома рейсами у минулорічному сезоні.

Wizz Air відновив свою роботу у міжнародний аеропорт "Львів" ім. Данила Галицького усередині 2017 році, відкривши рейси у Вроцлав та Берлін.

У березні 2018 року – додано ще три: у Дортмунд, Гданськ та Катовіце,  згодом у Лондон-Лутон. У кінці жовтня стартували рейси до Вільнюса та Братислави, в середині грудня – у Франкфурт-Хан. 3 березня 2019 року – до Копенгагена. З березня 2019 року авіакомпанія виконує польоти у десяти напрямках, у шість країн Європи. 

Нагадаємо, лоукостер Wizz Air у новому літньому сезоні збільшує частотність рейсів на п'яти напрямках

Відео У компанії SkyUp пообіцяли оскаржити рішення суду про позбавлення ліцензії

Рішення ухвалили через позов, у якому скаржаться на системне невиконання зобов'язань перед клієнтами, затримки рейсів і відсутність контролю норм авіаційної безпеки. Авіакомпанія рішення оскаржує в Апеляційному суді. Неправомірність пояснюють позовом людини, яка ніколи не купувала квитки в SkyUp і відповідно - ніколи не була її клієнтом.  

У компанії SkyUp пообіцяли оскаржити рішення суду про позбавлення ліцензії

Залиште свій коментар

Вибір редакції